bycco kerékpár ah: Az E BYCCO S1 Elektromos Kerékpár praktikus választás a mindennapi városi közlekedéshez és a hétvégi túrákhoz is. Kényelmesebbé teszi az utazást, miközben megadja a kerékpározás szabadságát.

E BYCCO S1 Elektromos Kerékpár városi környezetben

Röviden
Mi ez?
E BYCCO S1 Elektromos Kerékpár
Mit tud?
Kényelmes, gyors és terepjáró képességekkel rendelkező elektromos kerékpár
Mibe kerül?
206 587 Ft kuponnal
Kinek jó?
Városi ingázóknak, hétvégi kalandoroknak, akik megbízható és sokoldalú e-bike-ot keresnek

A termék a Banggood áruházban szerezhető be a BG092dd3 kuponkóddal 206 587 Ft; a kiszállítás EU raktárból történik.

Kattints ide a termékoldalhoz: E BYCCO S1 Elektromos Kerékpár

Bevezetés: Hogyan oldja meg a városi közlekedés kihívásait az E BYCCO S1?

Az E BYCCO S1 Elektromos Kerékpár a városi közlekedés több gyakori nehézségére is megoldást kínál. Nem kell dugókban araszolni, parkolóhelyet keresni vagy a zsúfolt tömegközlekedéshez igazodni. A 250W-os motor és a 36V-os, 10,4Ah-s akkumulátor megfelelő teljesítményt biztosít a gyors, mégis kényelmes haladáshoz. A friss levegő és a szabad mozgás mellett a bycco kerékpár ah E környezetbarát közlekedési lehetőséget is jelent.

Az egy feltöltéssel elérhető 30-50 km-es hatótáv a napi ingázás mellett rövidebb kirándulásokra is elegendő lehet. A teljes feltöltéshez mindössze 3-4 órára van szükség. A 25 km/h-s végsebesség jól illeszkedik a városi használathoz, miközben a kerékpár akár 25°-os emelkedőkön is képes felkapaszkodni. A bycco kerékpár ah E modellnél a könnyű kezelhetőség és a praktikus használat egyaránt fontos szerepet kapott.

E BYCCO S1 Elektromos Kerékpár részletes képe

Terepjáró képességek: Hogyan hódítja meg az E BYCCO S1 a különböző felületeket?

Az E BYCCO S1 Elektromos Kerékpár a burkolatlan utakon sem jön zavarba. A 20 x 3.0 hüvelykes széles gumik megfelelő tapadást és stabilitást adnak hóban, homokban, hegyi ösvényeken, illetve rosszabb állapotú városi utakon is. Így akkor sem kell kizárólag az aszfaltos útvonalakhoz ragaszkodni, ha változatosabb terepen szeretnénk közlekedni.

A zárható első felfüggesztés tompítja az úthibákból származó rázkódást, a kettős tárcsafékrendszer pedig nedves úton is határozott fékezést tesz lehetővé. A kerékpár stabil váza különféle kiegészítők, akár egy tronsmart halo 300 hangszóró biztonságos elhelyezéséhez is megfelelő alapot adhat.

E BYCCO S1 Elektromos Kerékpár terepen

Kényelem és biztonság: Mire számíthatunk a mindennapi használat során?

A tervezés során a kezelhetőség és a biztonság egyaránt hangsúlyt kapott. A 7 sebességes váltóval könnyen kiválasztható a sík úthoz vagy emelkedőhöz megfelelő áttétel. Az alumínium ötvözetből készült váz akár 150 kg-os terhelést is elbír, ezért a bycco kerékpár ah E nemcsak könnyen használható, hanem tartós közlekedési társ is.

A kettős tárcsafék hatékony lassítást és megbízható megállást biztosít különböző időjárási körülmények között. A zárható első felfüggesztés egyenetlen úton javítja a komfortot és a kerékpár irányíthatóságát. Hosszabb túrákra akár tronsmart bang 2 hangszóró is rögzíthető, ha a zenehallgatásról sem szeretnénk lemondani. Az E BYCCO S1 felépítése a stabilitás és a hosszabb távú használat szempontjából is megfelelő.

Kinek ajánljuk az E BYCCO S1 Elektromos Kerékpárt?

Az E BYCCO S1 Elektromos Kerékpár azoknak lehet jó választás, akik sokoldalú és kényelmes elektromos kerékpárt keresnek. Városban segít elkerülni a forgalmi torlódásokat és a parkolással járó nehézségeket, vidéki utakon és könnyebb terepen pedig hétvégi kirándulásokhoz is használható. A bycco kerékpár ah E modell többféle közlekedési helyzetben megállja a helyét.

Az elektromos rásegítés azok számára is hasznos, akik aktívabban szeretnének közlekedni, de a hosszabb utak vagy az emelkedők miatt nem szeretnének túlzottan elfáradni. A 150 kg-os teherbírás miatt bevásárlásra és kisebb csomagok szállítására is alkalmas lehet. Egy tronsmart t8 hangszóró szintén elhelyezhető rajta megfelelő rögzítés mellett. A hoc.hu oldalon sok hasonló termék található, az E BYCCO S1 azonban a használhatóság, a felszereltség és az ár kombinációjával tűnik ki.

Legjobb tulajdonságok a mindennapokban:

  • Hosszú hatótávolság és gyors töltés: A 36V-os, 10,4Ah kapacitású akkumulátor 30-50 km-es hatótávot kínál, és 3-4 óra alatt teljesen feltölthető. A bycco kerékpár ah E így rövid pihenő után ismét használatra kész.
  • Erőteljes motor és terepjáró képesség: A 250W-os brushless motor és a 20 x 3.0 hüvelykes vastag gumik hóban, hegyi utakon, városi burkolaton és homokos terepen is stabil haladást tesznek lehetővé.
  • Kényelmes és biztonságos vezetés: A 7 sebességes váltó, a zárható első felfüggesztés és a kettős tárcsafékrendszer együtt gondoskodik a kényelmesebb és biztonságosabb kerékpározásról.
  • Robusztus kialakítás: Az alumínium ötvözet váz legfeljebb 150 kg-os terhelést képes elviselni, ezért a bycco kerékpár ah E tartós használatra is alkalmas.
  • Környezetbarát közlekedés: Az elektromos rásegítés kevesebb energiabefektetéssel teszi lehetővé a közlekedést, így használatával a környezetterhelés is mérsékelhető.

A termék a Banggood áruházban vásárolható meg a BG092dd3 kuponkóddal 206 587 Ft; a kiszállítás EU raktárból történik.

Vásárlás itt:

E BYCCO S1 Elektromos Kerékpár

Hasonló tartalmak oldalunkon


Ez az anyag nem teszt, hanem a forgalmazó által megadott műszaki adatok alapján készült termékbemutató.


Több kupon és ajánlat a kupon.hoc.hu oldalon!

Iratkozz fel YouTube csatornánkra!


Gyakori kérdések

K: Milyen hatótávolságra számíthatok az E BYCCO S1-gyel?
V: A 36V-os, 10,4Ah akkumulátorral 30-50 km-es távolság tehető meg, ezért a kerékpár napi közlekedéshez és rövidebb hétvégi utakhoz is használható.

K: Mennyi idő alatt töltődik fel teljesen az akkumulátor?
V: A teljes feltöltés körülbelül 3-4 órát vesz igénybe, így az akkumulátor viszonylag rövid idő alatt újra használható állapotba kerül.

K: Milyen típusú terepen használható az E BYCCO S1?
V: A 20 x 3.0 hüvelykes széles gumik és a zárható első felfüggesztés miatt a kerékpár hóban, hegyi ösvényeken, városi utakon és homokos talajon is stabilan halad.

K: Milyen a maximális sebessége az E BYCCO S1-nek?
V: Az E BYCCO S1 legnagyobb sebessége 25 km/h, ami városi környezetben megfelelő és biztonságos tempót jelent.

K: Mekkora súlyt bír el az E BYCCO S1?
V: Az alumínium ötvözet váz maximálisan 150 kg terhelést bír el, ezért a kerékpár stabil felépítésű és megbízhatóan használható.

K: Van rajta váltó?
V: Igen. A kerékpár 7 sebességes váltót kapott, amellyel az útviszonyoknak megfelelő áttétel választható.

K: Milyen fékrendszerrel rendelkezik?
V: Az E BYCCO S1 kettős tárcsafékkel rendelkezik, amely különböző körülmények között is hatékony lassítást és biztonságos megállást biztosít.

K: Hogyan befolyásolja a tronsmart halo 300 vagy tronsmart bang 2 hangszóró használata a kerékpár teljesítményét?
V: A hangszóró felszerelése önmagában nem rontja a kerékpár teljesítményét, de a rögzítésnél ügyelni kell a megfelelő súlyelosztásra és a biztonságos elhelyezésre.

K: Hol tudom megvásárolni az E BYCCO S1-et?
V: Az E BYCCO S1 Elektromos Kerékpár a Banggood áruházban kapható, EU raktárból történő szállítással.

K: Szükséges-e valamilyen speciális karbantartás az elektromos kerékpárhoz?
V: A kerékpár állapotát rendszeresen érdemes ellenőrizni, különösen a fékeket, a gumikat és a láncot. Az akkumulátor és az elektromos rendszer időszakos átvizsgálása szintén ajánlott.

A cikk forrása: HOC.hu